start Którędy pojedziemy? Zamów koszulkę Zlota O co chodzi? Zardzewiala Szprychówki

Konkurs na przebranie

Wielki Przejazd Rowerowy to doroczne święto pomorskich rowerzystów. Jazda rowerem to czysta fantazja a w święto rowerzystów jakim jest Wielki Przejazd Rowerowy to fantazja do kwadratu. Czemu przy tej okazji nie zaprezentować się niecodziennie?

Nasz konkurs na najlepsze przebranie roweru i rowerzysty to szansa na wygraną nowego roweru! I to nie jednego! Nasz wieloletni sponsor –sklep Buga Sport funduje ROWERY, jako główne nagrody w kategoriach dla dorosłych i dla dzieci. Warto więc spróbować, bo choć oczywiście nie wszyscy starujący w konkursie wygrają rowery, to dla pozostałych uczestników przewidujemy nagrody pocieszenia. Co jednak najważniejsze – występując na scenie i tak zdobędziesz aplauz no i status celebryty w kręgach cyklistów😉. Pamiętaj jedynie, że warunkiem udziału w konkursie jest przebranie zarówno roweru, jak i rowerzysty.

Możesz być także pewien, że Twoi znajomi i rodzina bezcenne zdjęcia ukazujące Twoje prawdziwe oblicze będą oglądać latami ;p Wśród zwycięzców poprzednich edycji konkursu było wiele niezapomnianych postaci takich jak: Truteń Gucio, Czołg T-34, Autobus Przegubowy czy Wielki Por. Dołącz do tego szacownego grona. Po ich występach już wiemy, że nic nie jest w stanie ograniczyć fantazji rowerzystów!

Nie zapomnij przebrać nie tylko siebie ale i roweru!
Filmy sprzed lat


 

Start Którędy pojedziemy? Koszulki przejazdowe Złota Szprycha O co chodzi? Zardzewiala Szprycha Loteria szprychówkowa